Par uzņēmumu

ARTICUL tika dibināts 1993. gadā (toreiz Coppa, kam vēlāk pievienojās Rīgas Krēslu fabrika) ar fokusu uz augstas kvalitātes, labi izstrādātu, ergonomisku biroja krēslu ražošanu. Gadu gaitā esam ievērojami paplašinājuši savu produktu klāstu, ražošanas metodes un zināšanas, kā arī īstenojuši plašu interjera projektu klāstu visa veida publiskajām un privātajām telpām.

Kā mēs radāmies?

SIA Coppa
1993

Aldis Circenis nodibina SIA Coppa Ltd – interjera dizaina uzņēmumu, kas apkalpo plaukstošo biznesa vidi Rīgā 90. gadu sākumā.

SIA Rīgas Krēslu fabrika
1999

Coppa māsas uzņēmums sāk biroja krēslu ražošanu, kas drīz vien atrodami daudzos birojos un Rīgas Krēslu fabrika kļūst par pasīstamu zīmolu visā Latvijā.

Uzņēmums aug
2010

Mainoties ekonomiskajai situācijai, uzņēmums atrod jaunu specialitāti – liekti līmētā saplākšņa ražošanu, kas interesē ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgu. Uzņēmums sāk izmantot jaunu, spilgtu logo un Riga Chairs™ prečuzīmi.

Red Dot
2012

Viens no uzņēmuma produktiem – Alda dizainētā taburete Bloom iegūst starptautisku atzinību, saņemot prestižo Red Dot Design Award. Šim apbalvojumam drīz seko arī citas dizaina balvas.

Skolu mēbeles
2016

Valsts mērogā pieaugot rūpēm par bērnu veselību un stāju, uzņēmums izstrādā ergonomisku klases krēslu un ienāk skolu mēbeļu tirgū, radot modernus, pārdomātus un košus interjerus daudzās skolās un universitātēs. Lai apspriestu mūsdienīgas mācību vides nozīmīgumu, tiek izveidota interneta vietne Skolai.lv

ARTICUL
2023

Apvienošanās zem viena zīmola. Ar plašu produktu, projektu un specialitāšu klāstu, kas izaugusi ārpus kādreizējās uzņēmuma vīzijas, Rīgas Krēslu fabrikas zīmolu saime izvēlas jaunu, apvienojošu identitāti – ARTICUL.

Pabeidzot arhitektūras studijas, izrādījās, ka arhitekti tajā brīdī nevienam nebija vajadzīgi, tāpēc izlēmu sākt savu uzņēmumu. Sākumā dizainējām biroju interjerus, bet kopš tā laika esam pamatīgi izauguši. Domāju, ka mūsu panākumu galvenā atslēga ir tā, ka mēs savu uzmanību pievēršam galvenokārt produktam, un cik labi tas sadzīvo ar savu lietotāju. Nekādu izdomātu leģendu vai liekas izpušķošanas.

Aldis Circenis

CEO

Aldis with Roo rocking toy

Mūsu laba dizaina principi

Labs dizains ir vienkāršs

Labs dizains ir vienkāršs

Nesarežģītas un universālas lietas, kas kalpo un izskatās labi gadiem ilgi
Labs dizains ir funkcionāls

Labs dizains ir funkcionāls

Labi dizainētas lietas strādā, ir viegli lietojamas un intuitīvas
Labs dizains ir pašsaprotams

Labs dizains ir pašsaprotams

Mēs radām interjera produktus, kas harmoniski iederas, nevis uzkrītoši izceļas.

Mūsu darbs

Mēs lepojamies ar mūsu darba augsto standartu un rūpību, vienmēr nodrošinot izcilu kvalitāti un klientu apmierinātību.

Labs darbs ir pašsaprotams

ARTICUL ikviens savu darbu paveic ar augstu atbildības sajūtu, ko var novērtēt mūsu darba rezultātos

Labi produkti ir pašsaprotami

Nav nepieciešams ‘izpušķot’ to, kas izgatavots lieliski un ar lielu uzmanību detaļām

Labs dizains ir pašsaprotams

Mūsu piedāvātie produkti labi noveco, izturot gaumes kritiku un laika pārbaudījumu

Dizains sākas ar sarunu

ARTICUL piedāvā plašu dizaina un ražošanas risinājumu klāstu. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu, ko mēs varam darīt Jūsu labā!

Uz sarunu